Souprava grafitových tužek PROGRESSO v laku 8915
Kód: 8915006001PZSouvisející produkty

Kvalitní vysouvací pryž Maped Barbie v ochranném plastovém pouzdře. Atraktivní design s motivem oblíbené panenky Barbie. Ochranné pouzdro zabraňuje špinění, ideální do penálu.

Klasická stěrací pryž s motivy Krtečka vyrobená na přírodní bázi, bez přídavků plastů a ftalátů. Měkká pryž vhodná pro stírání grafitových čar v rozmezí tvrdostí 3B-3H.

Balení školní klasické stěrací pryže vyrobené na přírodní bázi, bez přídavků plastů a ftalátů. Měkká pryž vhodná pro stírání grafitových čar v rozmezí tvrdostí 3B-3H.

Umělecká stěrací pryž je vhodná ke korekcím a zesvětlení výkresů zhotovených měkkou tužkou, uhlem nebo pastelem. Dodáváme ji v plastovém pouzdře. Rozměr: 40 x 35 x 10 mm.
Detailní popis produktu
Kombinovaná souprava grafitových tužek v laku, které se vyznačují silnou stopou s využitím celého průměru tužky. V soupravě jsou obsažené gradace: 8911/ HB, 2B, 4B, 6B, 8B včetně rozmyvatelného progressa 8912/4B. Tužky jsou vhodné pro umělce, Hobby i školu.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.